How long should your build take?

8 products

1 Person - 1 Month Supply - Delivered Over 6 Months

Total cost over 6 months is $190.20. Sustains 1 person with three meals per day...
$31.70

1 Person - 3 Month Supply - Delivered Over 6 Months

Total cost over 6 months is $487.20. Sustains 1 person with three meals per day...
$81.20

1 Person - 3 Month Supply - Delivered Over 12 Months

Total cost over 12 months is $499.20. Sustains 1 person with three meals per day...
$41.60

1 Person - 3 Month Supply - Delivered Over 17 Months

Total cost over 17 months is $554.20. Sustains 1 person with three meals per day...
$32.60

2 People - 1 Month Supply - Delivered Over 6 Months

Total cost over 6 months is $313.02. Sustains 2 people with three meals per day...
$52.17

2 People - 1 Month Supply - Delivered Over 9 Months

Total cost over 9 months is $342.00. Sustains 2 people with three meals per day...
$38.00

3 People - 1 Month Supply - Delivered Over 6 Months

Total cost over 6 months is $487.20. Sustains 3 people with three meals per day...
$81.20

3 People - 1 Month Supply - Delivered Over 12 Months

Total cost over 12 months is $508.20. Sustains 3 people with three meals per day...
$42.35