How long should your build take?

6 products

8 People - 12 Month Supply - Delivered Over 48 Months

Total cost over 48 months is $13,392.00. Sustains 8 people with three meals per day...
$279.00

8 People - 12 Month Supply - Delivered Over 36 Months

Total cost over 36 months is $13,284.00. Sustains 8 people with three meals per day...
$369.00

8 People - 12 Month Supply - Delivered Over 24 Months

Total cost over 24 months is $13,344.00. Sustains 8 people with three meals per day...
$556.00

8 People - 12 Month Supply - Delivered Over 18 Months

Total cost over 18 months is $13,284.00. Sustains 8 people with three meals per day...
$738.00

8 People - 12 Month Supply - Delivered Over 12 Months

Total cost over 12 months is $12,864.00. Sustains 8 people with three meals per day...
$1,072.00

8 People - 12 Month Supply - Delivered Over 6 Months

Total cost over 6 months is $13,164.00. Sustains 8 people with three meals per day...
$2,194.00