How long should your build take?

6 products

8 People - 1 Month Supply - Delivered Over 45 Months

Total cost over 45 months is $1,467.00. Sustains 8 people with three meals per day...
$32.60

8 People - 1 Month Supply - Delivered Over 36 Months

Total cost over 38 months is $1,444.00. Sustains 8 people with three meals per day...
$38.00

8 People - 1 Month Supply - Delivered Over 24 Months

Total cost over 24 months is $1,250.16. Sustains 8 people with three meals per day...
$52.09

8 People - 1 Month Supply - Delivered Over 18 Months

Total cost over 18 months is $1,242.00. Sustains 8 people with three meals per day...
$69.00

8 People - 1 Month Supply - Delivered Over 12 Months

Total cost over 12 months is $1,212.00. Sustains 8 people with three meals per day...
$101.00

8 People - 1 Month Supply - Delivered Over 6 Months

Total cost over 6 months is $1,122.00. Sustains 8 people with three meals per day...
$187.00