How long should your build take?

6 products

4 People - 12 Month Supply - Delivered Over 48 Months

Total cost over 48 months is $7,047.36. Sustains 4 people with three meals per day...
$146.82

4 People - 12 Month Supply - Delivered Over 36 Months

Total cost over 36 months is $6,732.00. Sustains 4 people with three meals per day...
$187.00

4 People - 12 Month Supply - Delivered Over 24 Months

Total cost over 24 months is $6,696.00. Sustains 4 people with three meals per day...
$279.00

4 People - 12 Month Supply - Delivered Over 18 Months

Total cost over 18 months is $6,732.00. Sustains 4 people with three meals per day...
$374.00

4 People - 12 Month Supply - Delivered Over 12 Months

Total cost over 12 months is $6,672.00. Sustains 4 people with three meals per day...
$556.00

4 People - 12 Month Supply - Delivered Over 6 Months

Total cost over 6 months is $6,582.00. Sustains 4 people with three meals per day...
$1,097.00