How long should your build take?

6 products

3 People - 12 Month Supply - Delivered Over 48 Months

Total cost over 48 months is $5,334.24. Sustains 3 people with three meals per day...
$111.13

3 People - 12 Month Supply - Delivered Over 36 Months

Total cost over 36 months is $5,284.80. Sustains 3 people with three meals per day...
$146.80

3 People - 12 Month Supply - Delivered Over 24 Months

Total cost over 24 months is $4,974.00. Sustains 3 people with three meals per day...
$207.25

3 People - 12 Month Supply - Delivered Over 18 Months

Total cost over 18 months is $5,022.00. Sustains 3 people with three meals per day...
$279.00

3 People - 12 Month Supply - Delivered Over 12 Months

Total cost over 12 months is $4,974.00. Sustains 3 people with three meals per day...
$414.50

3 People - 12 Month Supply - Delivered Over 6 Months

Total cost over 6 months is $4,974.00. Sustains 3 people with three meals per day...
$829.00