How long should your build take?

6 products

2 People - 12 Month Supply - Delivered Over 48 Months

Total cost over 48 months is $3,881.28. Sustains 2 people with three meals per day...
$80.86

2 People - 12 Month Supply - Delivered Over 36 Months

Total cost over 36 months is $3,636.00. Sustains 2 people with three meals per day...
$101.00

2 People - 12 Month Supply - Delivered Over 24 Months

Total cost over 24 months is $3,516.00. Sustains 2 people with three meals per day...
$146.50

2 People - 12 Month Supply - Delivered Over 18 Months

Total cost over 18 months is $3,366.00. Sustains 2 people with three meals per day...
$187.00

2 People - 12 Month Supply - Delivered Over 12 Months

Total cost over 12 months is $3,348.00. Sustains 2 people with three meals per day...
$279.00

2 People - 12 Month Supply - Delivered Over 6 Months

Total cost over 6 months is $3,336.00. Sustains 2 people with three meals per day...
$556.00