How long should your build take?

172 products

1 Person - 1 Month Supply - Delivered Over 6 Months

Total cost over 6 months is $190.20. Sustains 1 person with three meals per day...
$31.70

1 Person - 3 Month Supply - Delivered Over 6 Months

Total cost over 6 months is $487.20. Sustains 1 person with three meals per day...
$81.20

1 Person - 3 Month Supply - Delivered Over 12 Months

Total cost over 12 months is $499.20. Sustains 1 person with three meals per day...
$41.60

1 Person - 3 Month Supply - Delivered Over 17 Months

Total cost over 17 months is $554.20. Sustains 1 person with three meals per day...
$32.60

1 Person - 6 Month Supply - Delivered Over 6 Months

Total cost over 6 months is $879.00. Sustains 1 person with three meals per day...
$146.50

1 Person - 6 Month Supply - Delivered Over 12 Months

Total cost over 12 months is $969.00. Sustains 1 person with three meals per day...
$80.75

1 Person - 6 Month Supply - Delivered Over 18 Months

Total cost over 18 months is $936.00. Sustains 1 person with three meals per day...
$52.00

1 Person - 6 Month Supply - Delivered Over 23 Months

Total cost over 23 months is $981.87. Sustains 1 person with three meals per day...
$42.69

1 Person - 6 Month Supply - Delivered Over 27 Months

Total cost over 27 months is $1,026.00. Sustains 1 person with three meals per day...
$38.00

1 Person - 12 Month Supply - Delivered Over 6 Months

Total cost over 6 months is $1,674.00. Sustains 1 person with three meals per day...
$279.00

1 Person - 12 Month Supply - Delivered Over 12 Months

Total cost over 12 months is $1,753.08. Sustains 1 person with three meals per day...
$146.09

1 Person - 12 Month Supply - Delivered Over 18 Months

Total cost over 18 months is $1,818.00. Sustains 1 person with three meals per day...
$101.00

1 Person - 12 Month Supply - Delivered Over 24 Months

Total cost over 24 months is $1,938.00. Sustains 1 person with three meals per day...
$80.75