How long should your build take?

4 products

4 People - 1 Month Supply - Delivered Over 24 Months

Total cost over 24 months is $764.16. Sustains 4 people with three meals per day...
$31.84

4 People - 1 Month Supply - Delivered Over 18 Months

Total cost over 18 months is $684.00. Sustains 4 people with three meals per day...
$38.00

4 People - 1 Month Supply - Delivered Over 12 Months

Total cost over 12 months is $627.00. Sustains 4 people with three meals per day...
$52.25

4 People - 1 Month Supply - Delivered Over 6 Months

Total cost over 6 months is $606.00. Sustains 4 people with three meals per day...
$101.00